• Çalışma: 08.00 - 23.30 *** Kredi Kartı Ödeme %0 Komisyon

Üyelik Sözleşmesi

 MÜŞTERİ SÖZLEŞMESİ

www.guzelicerik.com (Bundan sonra guzelicerik.com olarak anılacak)’e üye olan kullanıcılar (Bundan sonra müşteri olarak anılacak) aşağıdaki sözleşme maddelerini okumuş, anlamış, kabul ve beyan etmiş sayılmaktadır.

Madde 1. Taraflar

Guzelicerik.com’a üye olan her kişi Müşteri Sözleşmesinin maddelerinin tamamını okuduğunu, anladığını ve kabul ettiğini beyan eder.
İşbu Müşteri sözleşmesi Guzelicerik.com üzerine müşterinin kayıt olma anında, elektronik ortamda, Guzelicerik.com ile Müşteri arasında düzenlenmiştir.

Madde 2. Tanımlar

Müşteri: Siteye üye olan ve hizmetleri kullanan, Guzelicerik.com tarafından satışa sunulan dijital verileri satın alan kullanıcıdır.
Site : www.guzelicerik.com  alan adında yayın yapan internet sitesi
Zararlı Yazılım: Guzelicerik.com web servisinin çalışma prensiplerini doğrudan ya da dolaylı olarak zarar veren yazılımları ifade eder.

Madde 3. Sözleşme Konusu

İşbu Müşteri Sözleşmesi Guzelicerik.com üzerinden üye olarak hizmet satın alan ve faydalanan müşterilerin hak ve yükümlülüklerini kapsamaktadır.

Madde 4. Müşteri Yükümlülükleri

4.1. Müşteri sipariş oluşturulurken Guzelicerik.com ilgili sayfasında istenen tüm bilgileri eksiksiz şekilde dolduracağını kabul ve beyan eder. Eksik verilen bilgilerden dolayı doğabilecek kusurlu üründen Guzelicerik.com sorumlu tutulamaz.
4.2. Müşteri hazırlanan siparişi beğenmediği takdirde 1 defa tekrar yazdırma hakkına sahiptir. Müşteri bir grup sipariş için en fazla 1 defa tekrar yazdırma isteyebilir. Aksi halde sipariş iptal edilir ve Guzelicerik.com sorumlu tutulamaz.
4.3. Müşteri dijital ortamda Guzelicerik.com hakkında karalayıcı, aşağılayıcı, müstehcen, kötüleyici, uygunsuz, ahlak dışı, alan adı prestijini doğrudan ya da dolaylı olarak olumsuz etkileyecek hiçbir yazı, belge ve materyal paylaşmayacağını peşinen kabul ve beyan eder. Aksi takdirde Guzelicerik.com hakkını yasal yollar ile arama hakkına sahiptir ve doğabilecek tüm zararların, müşteri tarafından ödemek ile yükümlü tutulacağını kabul ve beyan eder.
4.4. Müşteri site üzerinden oluşturacağı siparişlerde Guzelicerik.com üzerinden istenen bilgileri tam ve eksiksiz olarak doldurmak ile yükümlüdür.
4.5. Müşteri oluşturduğu sipariş tutarını iş başında tamamını ödemekle yükümlüdür. Eğer ki oluşturulan sipariş tutarı ödenmez ise sipariş geçersiz sayılacağını kabul ve beyan eder.
4.6. Müşteri oluşturduğu ve ödemesini tamamladığı sipariş için iptal talebinde bulunamaz. Dijital ortamda yer alan verilerin fikri mülkiyete sahip olmasından dolayı Müşteri cayma haklarından tamamen feragat ettiğini kabul ve beyan eder.
4.7. Müşteri Guzelicerik.com çalışma prensibine olumsuz etki eden zararlı yazılımlar kullandığı takdirde, sistemden süresiz şekilde uzaklaştırılacağını ve tüm haklarından feragat ettiğini kabul eder.
4.8. Guzelicerik.com üzerinde oluşturulacak içeriklerin fiyatları sitede listelenmiştir. Birim fiyatı olarak olarak belirlenen fiyatlara KDV dahildir.
4.9. Guzelicerik.com müşteri siparişlerinin Yazar performansına bağlı olarak gecikmesinde Tahmini Teslim Tarihini değiştirme hakkını saklı tutar. Müşteri bu tarihlerden doğabilecek gecikmeleri peşinen kabul ve beyan etmektedir.
4.10. Sözleşmede yer alan maddelerden bir veya bir kaçının resmi mercilerde geçerli görülmemesi, diğer maddelerin de geçersiz sayılamayacağı anlamına gelmemektedir.
4.11. Müşteri eklediği bakiyeyi daha sonra geri istemeyeceğini, istese de iade edilmeyeceğini, eklediği bakiyenin sadece yeni hizmet alımı veya mevcut siparişlerin ödenmesi için kullanılabileceğini kabul ve beyan etmektedir.
4.12. Yanlışlıkla ve/veya bilerek yapılan fazla ödemeler, hesabınıza bakiye olarak eklenir ve hiçbir sebeple geri ödeme yapılmaz. Eklenen bu bakiyeyi, Guzelicerik.com'dan alacağınız sonraki hizmetler için kullanabilirsiniz.
4.13. İşbu sözleşme müşteri tarafından üyelik sürecinin tamamlaması ile yürürlüğe girecektir.

Madde 5. Guzelicerik.com Yükümlülükleri

5.1. Guzelicerik.com müşteri tarafından oluşturulan siparişi, sipariş detaylarında belirtilen tarihten önce tam ve eksiksiz olarak teslim etmekle yükümlüdür.
5.2. Guzelicerik.com müşteri siparişlerini Microsoft Word dosyası halinde teslim etmektedir. Müşteri bilgisayarında bu programın yer almamasından doğan ekstra işler müşteri sorumluluğundadır.
5.3. Guzelicerik.com müşterilere teslim ettiği işlerin beğenilmemesi durumunda 1 defa ücretsiz olarak aynı siparişi hazırlamak ile yükümlüdür.
5.4. Müşteri oluşturduğu siparişin ödemesini yapmaması durumunda sipariş geçersiz sayılmaktadır ve Guzelicerik.com bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
5.5. Guzelicerik.com müşteri siparişinin oluşumundan hazırlanma aşamasına kadar 4 adımda bilgilendirmeyi sadece “Müşteri Paneli” ana sayfasından online olarak bildirmekle yükümlüdür. Bu adımlar Siparişiniz onay bekliyor  - Siparişiniz onaylandı - Siparişiniz hazırlanıyor - Siparişiniz tamamlandı şeklinde yazı olarak bilgilendirmedir. Ekstra olarak herhangi bir rapor ve bildiri yapmayacaktır.
5.6. Guzelicerik.com müşterinin site kullanımında yaşadığı sorunlara teknik anlamda destek bildirimi ile yardımcı olacaktır. Guzelicerik.com destek bildirimlerini en geç 3 iş günü içerisinde cevaplamakla yükümlüdür.
5.7. Müşteri destek ve yardım konusunda sadece WhatsApp iletişim hattı ile üye olduğu telefon numarasından iletişime geçerek yardım alabilir.
5.8. Guzelicerik.com site üzerinden müşterinin faydalandığı herhangi bir hizmeti veya siparişi değiştirme, fiyat politikasını değiştirme hakkını saklı tutar.      
5.9. Guzelicerik.com müşteriye sunduğu herhangi bir teslimatı 7 gün süre ile korumak ile yükümlüdür. Bu süre içerisinde müşterinin siparişi teslim alması gerekmektedir. Siparişin Guzelicerik.com tarafından hazırlanmasının ardından 7 gün süre geçtikten sonra verilerin kaybolması, iptal edilmesi, silinmesi gibi durumlarda Guzelicerik.com sorumluluk kabul etmez.
5.10. Guzelicerik.com, içerik fiyatlarını istediği zaman haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

Madde 6. Sözleşme Süresi ve Geçerliliği

6.1. Guzelicerik.com ve müşteri arasında yapılan işbu sözleşme müşteri tarafından elektronik olarak onay/kabul edildiğinde yürürlüğe girmektedir.
6.2. Müşteri sözleşmesi geçerliliği müşteri Guzelicerik.com sitesini üyeliği bulunduğu süre boyunca geçerlidir.

Madde 7. Yetkili Mahkeme ve İcra Daireleri

7.1. İşbu sözleşmenin geçerliliğinden doğabilecek tek veya iki taraflı uyuşmazlıklarda çözüm olarak tek yetkililer İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri olacaktır.
7.2. 7 maddeden ve 3 sayfadan oluşan iş bu sözleşme 2 nüsha olarak düzenlenmiştir.

 

Lütfen giriş yapın.